T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 


 
 
Bulunduğunuz Yer: Anasayfa

 G ü n c e l
 


 Ürgüp Kızılayından Kaymakamımıza Teşekkür Plaketi
 

 

Türk Kızılay’ı Ürgüp Şubesi, İçişleri Bakanlığı ve Türk İdareciler Derneğinin Ortaklaşa düzenlediği ‘’Yılın Başarılı İdarecileri’’ Seçiminde Yılın Kaymakamı Ödülüne Layık Görülen Kaymakamımız Sayın Tuğba YILMAZ’ı  makamında Ziyaret ederek başarılar dilediler.


 Sayın Valimiz Mehmet CEYLAN, İlçemiz Köylerinde İncelemede Bulundular
 

 
Sayın Valimiz Mehmet CEYLAN, Kaymakamız Sayın Tuğba YILMAZ, Garnizon Komutanımız Yüzbaşı Sayın M.Barış BOZKURT, İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın Abdulkadir TATAR, İlçemiz Köylerinde incelemelerde bulundular. 


 Kapadokya Aşçılar Derneğinden Kaymakamlığımıza Ziyaret
 

 
Kapadokya Aşçılar Derneği Başkanı, Arif ÖZATA, Başkan Yardımcısı Kemal AYTAÇ ve Yunus Emre KORKMAZ, Kaymakamımız Tuğba YILMAZ ı Makamında Ziyaret ederek Dernek Çalışmaları Hakkında Bilgi verdiler


 İLÇEMİZDE KUR'AN-I KERİM ZİYAFETİ
 

 
İlçe Müftülüğümüz ve Diyanet Vakfı Ürgüp Şubesinin düzenlediği, Kur'an ziyafeti 06 Aralık 2013 tarihinde Ürgüp Turgut Özal Kültür merkezinde düzenlendi. Programa Millet vekilimiz Sayın Murat GÖKTÜRK, Kaymakamımız sayın Tuğba YILMAZ, Belediye Başkanımız Sayın Fahri YILDIZ, İl Müftümüz Sayın Yakup ÖZTÜRK, İl Müftü yardımcıları, Daire amirleri ve çok sayıda vatandaşımız katıldılar.


 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması
 

 

Kaymakamımız Sayın Tuğba YILMAZ, Garnizon Komutanımız  Sayın M. Barış BOZKURT, Belediye Başkanımız Sayın Fahri YILDIZ, İlçemiz Daire amirleri ile çok sayıda Öğretmen Öğrenci ve velinin katılımları ile yapılan Sinema salonundaki program, Saygı Duruşu,  İstiklal Marşımızın ve öğretmen Marşının  okunması ile başladı.


 10 Kasım ATATÜRK ü Anma Töreni
 

 

Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ebediyete intikal edişinin 75. yıldönümü münasebetiyle gerçekleştirilen anma töreni, Kaymakamımız Sayın Tuğba YILMAZ, Garnizon Komutanımız Sayın M.Barış BOZKURT, Belediye Başkan Vekilimiz Sayın M. Can YALÇIN, Şehit ve gazi yakınlarımız, Daire amirleri , Okul Müdür ve Müdür yardımcıları, Öğretmen, Öğrenci ve vatandaşlarımızın yoğun katılımları ile yapıldı.


 Sayın Valimiz Mehmet CEYLAN Ürgüp-Avanos Yolunda İncelemelerde Bulundu
 

 

Sayın Valimiz Mehmet CEYLAN, Sayın Milletvekillerimiz ve İlçe Kaymakamlarımız ile birlikte  Ürgüp-Avanos bağlantısını sağlayan ve turizm yolu olarak da bilinen güzergahtaki yol yapım çalışmalarını inceledi.


1 2 3 4 5 6 7 8 . . . 23


Site toplam 617.088 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 371 kişi geziyor.Tuğba YILMAZ
kaymakam@urgup.gov.tr

Haber ve Duyurular
    
 
ÜRGÜPİmran Mahallesi Atatürk Bulvarı Hükümet Konağı No:44 Ürgüp NEVŞEHİR
Tel: 0 384 341 4001 Faks :0 384 341 2469 E-Mail: urgup@urgup.gov.tr

Vcil Yönlendirme Uygulaması